خط مشی پتروکالا

شروع هفتمین سال تأسیس شرکت پترو کالا پاسارگادکیش ما را بر آن داشت تا به منظور حصول اهدافی فراتر، بنا بر تصمیمی استراتژیک و تعریفی جامع تر از اهداف ، اهم تلاش خویش را بر فعالیت در زمینه بخش بالادستی (تأمین تجهیزات حفاری دریا و خشکی و ارائه خدمات و سرویس های فنی)  متمرکز نمائیم.

به باور ما، نفت و گاز در دهه های آتی نیز بعنوان بخش جدایی ناپذیر تامین انرژی مورد نیاز توسعه اقتصادی باقی خواهد ماند و بر اساس پیش بینی های انجام شده ظرف ده سال آینده در زمینه نفت و گاز کشور بیش از 500 میلیارد دلار سرمایه گذاری لازم است.

با توجه به سیاست های حاضر شرکت ملی نفت ایران در رابطه با توسعه میادین نفتی و افزایش واردات دستگاههای حفاری نفت و سنگین شدن تحریمها از جانب امریکا و غرب طبیعتاً دستگاههای حفاری موجود کمبود های زیادی را احساس میکنند که از جمله میتوان به جارهای حفاری، لوازم مانده یابی و تجهیزات درون چاهی اشاره نمود. در اینجاست که جایگاه شرکت پترو کالا بر اساس موارد فوق بسیار مشهود می گردد و سیاست مدیریت شرکت که بر اساس استقلال در تامین تجهیزات و قطعات درون چاهی و ایجاد پایگاهی جهت خدمات پس از فروش و تعمیر تجهیزات فوق الذکر بر اساس بالاترین استانداردهای جهانی وخدمات دهی به شرکتهای حفاری داخل کشور میباشد.